NOWHERE - TU, TERAZ, NIGDZIE… U ŹRÓDŁA!

Aktywne wakacje

Aktywne wakacje

Zapraszamy do dwustronnej wymiany pomiędzy NOWHERE a indywidualną rodzina lub małą grupą przyjaciół. Oferta skierowana jest od dwóch do maksymalnie sześciu osób. W zamian za pobyt w malowniczej Toskanii można zaofiarować prace ( ok. 3-4 godzi za dobę; swoje umiejętności lub inna formę wymiany w nawiązaniu do idei Ekonomii Daru.)

Ta oferta jest zaadresowana dla indywidualistów jak i rodzin, które chciałyby pogodzić swój zwyczajowy urlop z aktywnym czasem na terenie i w zamyśle projektu NOWWHERE, w zamian za zamieszkanie w całorocznym domku lub sezonowo na glampingu w zależności od potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma indywidualne potrzeby i oczekiwania, dlatego ta oferta wymaga włączenia się w nią już na etapie jej planowania i współodpowiedzialności w jej tworzeniu. To też wymaga dodatkowej komunikacji miedzy stronami zainteresowanymi tak by pasowało to każdemu kto bierze udział w tym projekcie.

Jeśli to jest oferta, która cię zainteresuje, proszę skontaktuj się z nami i pozwól nam poznać siebie. Zadaj pytanie nam i sobie a następnie podziel się tym z nami :

Czego potrzebuje(my) w tym czasie, w tym miejscu, jako indywidualności, jako rodzina?

Czego oczekuje(my) od tego doświadczenia?

Czy może(my) dać od siebie coś w zamian?

Czy jest coś czym chce(my) być obdarowani a czym może(my) obdarować w  zamian?

 i co chce(my) wymienić za co?

Czego chce(my) doświadczyć , w czym wziąć udział a czym chce(my) się podzielić.

Każdy ze swojej strony w odniesieniu do potrzeb może złożyć ofertę i po prostu stać się częścią tego projektu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

@ Copyright 2022 n-o-w-h-e-r-e.org I Stworzone w ramach atwi.pl