NOWHERE - TU, TERAZ, NIGDZIE… U ŹRÓDŁA!

Zasady

Regulamin

NOWHERE  to miejsce dla celebracji jakości życia, bycia ze sobą, w ciągłej wymianie z innymi . Chcemy się zjednoczyć w naszej tęsknocie w zdrowym byciu w tu i teraz, gdziekolwiek jesteśmy w NOWHERE . 

My , jako cześć czegoś więcej niż tylko my sami. Tu, wszędzie, gdziekolwiek … w NOWHERE, tu i teraz tworzymy niekomercyjne miejsce służące  wzajemnej wymianie. Poprzez usuniecie komercyjnego modelu współzależności tworzymy nowa przestrzeń do współistnienia w poszanowaniu tego co dostajemy i w zamian za co dajemy.

Jesteśmy na równi odpowiedzialni mentalnie i fizycznie za jakość miejsca w którym przebywamy. Na zdrowie sobie i nam!

Szanujemy wszystkie byty i dbamy o siebie nawzajem.

Dbamy o środowisko i miejsce w którym przebywamy. Nie jemy mięsa na terenie NOWHERE. Zostawiamy miejsce po sobie w porządku. Nie nadużywamy  alkoholu , tytoniu i innych używek .

Współdziałamy-razem jesteśmy siłą do wprowadzania pożądanych zmian. Współdecydujemy.

Żyjemy w tu i teraz, wszędzie gdzie jesteśmy obecni! Jesteśmy w swojej pełni tu gdzie ofiarujemy swój czas i energie. Wszędzie jesteśmy odpowiedzialni za jakość swoich darów.

Doświadczamy, współtworzymy. Żyjemy pełnią!

W NOWHERE, szukamy zrównoważonego modelu życia ,gdzie nie ma stron jak w komercyjnym świecie: płace – żądam, ale w zamian za to co ofiaruję od siebie jestem częścią miejsca i w zamian za co daję korzystam z miejsca które współtworzę.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

@ Copyright 2022 n-o-w-h-e-r-e.org I Stworzone w ramach atwi.pl