NOWHERE - TU, TERAZ, NIGDZIE… U ŹRÓDŁA!

O nas

Poznaj nas

NOWHERE to przestrzeń dla autentycznych spotkań. Jesteśmy grupą ludzi tworzącą przestrzeń z intencją – dzielenia się tym w czym jesteśmy obecni i jak dbamy o miejsce, które nas obdarowuje swoim potencjałem.

Mamy świadomość, że tu w NOWHERE chcemy tworzyć przestrzeń do uważnego współtworzenia takiej jakości życia w jakiej chcemy świadomie przebywać sami i z innymi a także udostępniać ją innym w różnej formie.

NOWHERE to miejsce autentycznego bycia u źródła, które odkrywamy bez końca… tam gdzie wszystko jest niczym, z niczego zaczyna się kreacja w tu i teraz, światło jest ciemnością, w ciemności jest światło…to miejsce gdzie smakujemy codzienność życia poprzez odkrywanie źródła w nas.

To świadome bycie w autentycznym procesie ze sobą, z innymi, z przestrzenią.                                                                                                            Odpowiedzialni za posiadanie cennego daru jakim jest nasze życie, chcemy współbrzmieć z naturą nas otaczającą. Obdarowywać to miejsce naszą pracą w odpowiedzi na to czym ona nas obdarowywuje. Odkrywać procesy zachodzące w nas i w otoczeniu.

Ciągłe stawianie się do autentycznego bycia jest dla nas nie kończącym się spektaklem samopoznania i kreacji w nas i na zewnątrz nas…. Przemijamy tak jak wszystko przemija … jesteśmy gośćmi na tej planecie, dlatego tez zapraszamy gości do NOWHERE w Toskanii by celebrować radość bycia w kreacji w każdym jego odcieniu!

 NOWHERE jest częścią większego projektu w ramach idei Living Land Trust.

@ Copyright 2022 n-o-w-h-e-r-e.org I Stworzone w ramach atwi.pl